Feestelijke opening ISO Horti Innovators locatie De Goorn

10-07-2024

ISO.DeGoorn 10

ISO heeft zijn locatie in De Goorn officieel geopend. Na een grondige verbouwing heeft de locatie in De Goorn de functie van expertisecentrum voor bloembollen en logistiek. ISO is gevestigd aan de Breeuwhamer 1 in De Goorn.

Het van oorsprong uit Gameren (Gelderland) afkomstige ISO Horti Innovators wil lokaal kunnen produceren en service bieden in Noord-Holland, een groot afzetgebied voor zijn ISO Bulb Planting System (BPS). ISO Noord-Holland voorziet hierin. Tevens ondersteunt ISO Noord-Holland in het bieden van service voor de ISO pootmachines en stekstekers die in de regio Noord-Holland uitstaan.

De eerste BPS-serie is inmiddels geproduceerd en de eerste twee machines zijn geleverd aan Pronk Tulpen B.V. in Avenhorn. Mopabloem volgt met 4x BPS. Iedere machine draait met 4 robots, waarmee een output van 12.000 bollen per BPS per uur haalbaar is. Voor de kleinere kweker kan de machine ook schaalbaar gemaakt worden met minder robots per machine.

“Wij zijn erg blij met de overname van het vroegere R2 Systems, die we in 2022 hebben gedaan. Deze overname heeft geleid tot het huidige ISO Noord-Holland en past helemaal bij de groeistrategie van ISO", zegt Martin Maasland, CEO van ISO Horti Innovators. “We zien een grote uitbreiding in het aantal bollenplantmachines in de regio Noord-Holland en lokaal produceren en service kunnen verlenen is dan noodzakelijk.”

Wim de Boer, vestigingsmanager ISO Noord-Holland: “Wij zijn destijds vol vertrouwen de samenwerking met ISO aangegaan. Ons team is er trots op dat we nu vanuit een up-to-date pand onze klanten van dienst kunnen zijn. We blijven groeien en zien daarom uit naar verdere uitbreiding van ons team in de komende jaren.”  

Dit artikel delen:

Deze website maakt gebruik van cookies

Deze website gebruikt cookies. Door gebruik te maken van deze website, geef je aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies. Lees meer

Sluiten